CVentures
Optiyol

Bulut tabanlı lojistik, perakende, gıda-içecek, hızlı tüketim, saha operasyonları ve yolcu taşımacılığı sektörleri için planlama ve optimizasyon çözümleri geliştirmektedirler.

Kuartismed

KuartisMED, yeni doğan ve prematüre bebeklerin sağlığı ve esenliği için yenilikçi ürünler geliştiren bir biyomedikal şirketidir.

Trabtech

Eklemeli İmalat Teknolojisi ile ortopedi alanında yenilikçi implantlar geliştirir.

Startupfon

Teknoloji alanında erken aşama girişimlere yatırım yapan girişim sermayesi fonudur.

Up School

Kadın istihdamını arttırmayı amaç edinerek kadınlara teknoloji alanında eğitimler sunan yetenek teknoloji girişimidir.

Nanomik Biotechnology

Gıda ve tarım ürünlerini kalitelerini değiştirmeden gıda bozulmalarına karşı koruyan mikrokapsüllü biyopestisitler geliştirir ve üretir.

Simya GSYF

Teknoloji alanında erken aşama girişimlere yatırım yapan, B2B erken aşama hızlandırma programı Alchemist ile girişimlerin uluslararası pazarlara açılmasını sağlamayı hedefleyen bir Girişim Sermayesi Yatırım Fonu.

Saha Robotik

Restoranlarda, otellerde, hastanelerde, asansörlerde ve entegre tüm kapalı alanlarda servis ve teslimat işlerini gerçekleştirebilen otonom teslimat robotları geliştirmektedirler.

Niocycle

Yeni teknolojilerin daha çevre dostu olmasını sağlamak vizyonuyla, Lityum İyon pillerin yeniden kullanılmasını ve geri dönüşümünü amaçlayan merkeziyetsiz sistemler tasarlayıp devreye alır.